Het einde van het jaar is weer in zicht. Veel mensen kijken uit naar de kerstdagen maar dat geldt zeker niet voor iedereen. Bijvoorbeeld door financiële problemen, weinig sociale contacten, slechte gezondheid of het gemis van een geliefde. Om deze mensen te bemoedigen organiseren we dit jaar weer de kerstpakkettenactie. Vorig jaar hebben we dankzij uw en jouw bijdrage 65 kerstpakketten kunnen uitdelen en mensen kunnen verrassen met een bos bloemen. Het is zo hartverwarmend om te zien hoe blij mensen zijn als ze merken dat er aan hen wordt gedacht! Helpt u en help jij dit jaar ook weer mee?
We ontvangen graag levensmiddelen en toiletartikelen maar ook kleine cadeautjes (kaars, doucheproduct, knuffeltje, spelletje etc.) zijn van harte welkom. Ook een financiële bijdrage kunnen we goed gebruiken. Hiervan kopen we producten om de pakketten mee aan te kunnen vullen.
Waar kunt u uw producten inleveren?
• Het Visnet : op zondag 1, 8 en 15 december voor/na de diensten.
• De Dorpskerk : op zondag 1 ,8 en 15 december voor/na de diensten
• Fam. den Ouden, Vlierburgweg 15 : van 2 tot en met 18 december
• Fam. van Bruggen, Lageweg 16 : van 2 tot en met 18 december.
Financiële bijdrage kunt u vanaf 1 december doen door:
• Een gift via de Scipio app
• Contant geld in het busje in beide kerken
• Een gift via onderstaande QR-code
Kent u mensen die een kerstpakket kunnen gebruiken?
U kunt dit doorgeven door te mailen naar gdenouden@online.nl
Of te bellen 06-34078517 (Geerling) / 06-30190577 (Reina).
We horen dan graag wat de gezinssamenstelling is zodat we het pakket daarop af kunnen stemmen.
Wij kijken uit naar uw en jouw vrijgevigheid en hopen weer veel mensen te kunnen verblijden met een pakket. Alvast hartelijk dank,
Wilna Koekoek, Willian Kroeze, Geerling en Reina den Ouden en Mariët Schuit